Aktywność w każdym miejscu na ziemi

Lubisz się ruszać i nie wyobrażasz sobie dnia bez aktywności fizycznej? Chcesz mieć zawsze przy sobie swój ulubiony sprzęt do treningów? Spróbuj jazdy na rolkach! Buty wyposażone w kółka pozwolą Ci zadbać o kondycję i wyrzeźbić sylwetkę. Są poręczne i z łatwością zbierzesz je w podróż. Mogą pełnić funkcję transportu – wystarczy, że włożysz je na nogi i możesz zwiedzać świat aktywnie w swoim własnym tempie.

Jeździć każdy może!

Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z rolkami, warto najpierw rozejrzeć się za odpowiednim modelem. Na początku z pewnością sprawdzą się rolki rekreacyjne, które pozwalają rozwijać optymalne prędkości. Z ich pomocą nauczysz się jeździć, poznasz podstawowy krok i opanujesz umiejętność hamowania. Modele fitness są świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą poprawić kondycję, wyrzeźbić sylwetkę i spalić kalorie. Rolki dla początkujących znajdziesz na przykład tutaj: https://roooolki.com/firm-pol-1308137277-Rollerblade.html. Marka Rollerblade specjalizuje się głównie w modelach męskich, ze względu na twardą konstrukcję butów. W kolekcji znajdziesz zaawansowane i podstawowe modele. Nieśmiertelne modele – Macroblade, Twister czy Zetrablade to strzał w dziesiątkę. Linia damka z kolei charakteryzuje się niebanalnym designem. Oferta z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. Atrakcyjna cena pozwoli Ci na kupno praktycznego sprzętu wysokiej jakości, który pomoże w nauce i rozwinie umiejętności!

Nie zapomnij również o akcesoriach ochronnych. Przyda Ci się kask i ochraniacze. Kiedy już zaprzyjaźnisz się z rolkami, zimą możesz wymienić je na łyżwy. Wiele ciekawych modeli znajdziesz na przykład tutaj: https://roooolki.com/firm-pol-1308137288-K2-Skate.html. Marka może pochwalić się wyjątkową jakością damskich modeli. Buty rolek najczęściej miękką konstrukcję oraz świetna kolorystykę. Dodatkową zaletą jest zastosowanie systemu szybkiego wiązania – BOA. Dzięki temu zawiązanie butów staje się dużo prostsze i nie wymaga tak dużej siły, jak „tradycyjne sznurówki”. Najpopularniejsze modele w kolekcji rolek K2 to: Alexis, F.I.T. czy VO2. Swój ulubiony model z łatwością zmieścisz do bagażu czy plecaka. Możesz uprawiać sport wszędzie tam, gdzie nawierzchnia jest twarda. Nadmorski deptak czy miejskie ulice – przemieszczanie się jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne! Zarówno marka K2, jak i Rollerblade to światowi liderzy w produkcji rolek i akcesoriów do tego sportu. Ich produkty sprzedają się najlepiej ze względu na rozwiązania technologiczne, jakość i design.

Dla zaawansowanych użytkowników

Dla każdego, kto swoją przygodę z jazdą już zaczął na dobre, również mamy propozycje. Z pewnością zainteresują Cię rolki do szybkiej jazdy, które pozwolą rozwinąć wymarzoną prędkość. Zazwyczaj mają większe kółka i są nieco krótsze. Wysoki poziom zwrotności pozwolą uzyskać Ci modele freestyle. Z ich pomocą z pewnością nauczysz się wielu ciekawych sztuczek. Wśród dostępnych na rynku modeli dla zaawansowanych riderów, znajdziesz też cięższe modele – do jazdy akrobatycznej. Włóż je na stopy i rozwijaj swoje umiejętności na jeszcze bardziej zaawansowanym poziomie.

Decydując się na naukę jazdy na rolkach, oprócz sprzętu, musisz uzbroić się w cierpliwość i odpowiednie ochraniacze. Przygotuj się na kilka spotkań z twardym podłożem. Z każdym treningiem będzie jednak coraz lepiej, dlatego nie poddawaj się i regularnie ćwicz. Szybko zauważysz zmianę w swojej sylwetce i poprawisz kondycję, a dobrze dotleniony organizm z pewnością Ci się odwdzięczy!